ההצלחה של הלקוחות שלנו חשובה לנו. החזון, הרצון להיות שונים. חשוב לנו לתת שירות ברמה הכי גבוהה שיש. תמיד להיות עם הפנים קדימה. 
אם הכרתם אותנו, אתם מוזמנים לשלוח לנו כמה מילים על איך זה לעבוד איתנו ונפרסם כאן, בינתיים תוכלו לקרוא מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו? • "נדיר שיודעים לקחת את החזון שנמצא בראשך, ולהוציא אותו לאור בצורתו הגרפית. סטודיו איכותי, יצירתי ואהוב.
  מומלץ מכל הלב."

  מוש בן-ארי
  מוש בן-ארי
  אמן ויוצר
 • "אוהבת לעבוד עם חן בכר וצוותו בקרנף סטודיו. כשרוניים, מבינים עניין ומהירים. כל בקשה מטופלת מיד ובלי הרבה מילים, והתוצאות נפלאות. ממליצה בחום! מדהימים!"

  מיכל מונקה
  מיכל מונקה
  מנכל"ית Royal Gypsy
 • בסטודיו קרנף מצאנו בית חם ואיכותי, החברות העסקית שנרקמה מהאכפתיות של צוות קרנף , היא הנחת שלי בכל המסע המפרך שעברה הרשת בעזרת מיתוג של כמעט עשור, צמוד לסטודיו קרנף בכל שיקול תדמיתי כמעט. האיכות והמקצועיות בשילוב האכפתיות והשותפות למסע המיוחד שאנו עוברים יחד , עושה בעיני את סטודיו קרנף לאחד ומיוחד. אוהבת אתכם.

  ליאת רחמים
  ליאת רחמים
  מנכ"לית העין השלישית
 • "לתאר את העבודה עם סטודיו קרנף בשניים שלושה משפטים - זה קשה וקל כאחד; המון נתינה, אכפתיות והשקעה, שמכניסים כוח עצום למותג. בסטודיו הזה יוצרים דברים שמדברים עליהם וזאת המטרה!"

  איתן יעקובי
  איתן יעקובי
  מנכ"ל מוקד איתן ביטחון
 • "חן הוא אחד המעצבים הטובים ביותר שפגשתי. בנינו יחד פורטל תיירותי וממש בסקיצה הראשונה הוא קלע בדיוק לטעמי, כמו כן הוא פתח בפניי אפשרויות והרגשתי ממש כאילו הוא שותף מלא באתר שלי. ממליץ בחום"

  אריק סבג'
  אריק סבג'
  מנכ"ל Hotel Snoop
 • סטודיו קרנף הם חלק ניכר מהמהפך שהרשת שלי היום עוברת. התחלתי עם סטודיו קרנף כשהייתה לי חנות אחת בלבד, בעזרת השינוי הדרמתי במיתוג שמתי לב להתייחסות השונה של הלקוחות למותג שלי. אני אוהב את השירות, המקצועיות והאחריות שאני מקבל בסטודיו. האווירה הטובה והטוב לב של ספק שבאמת אכפת לו ממך. האיכות משתלמת.

  נתי אריאלי
  נתי אריאלי
  מנכ"ל סהרה

צרו איתנו קשר!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך